Mutfağınızı

ödüllendirin

Gante Mutfak, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerini kazanan tasarımcıların ürünlerini kullanıyor. Çekmece sistemleri, menteşeler ve kapak mekanizmalarının her biri Avrupa başta olmak üzere dünyanın en büyük laboratuvarlarında milyonlarca kez denenerek kalite kontrolünden geçiyor. Siz de bir Gante Mutfak sahibi olursanız milyon kez denenmiş, dayanıklılıkları ve tasarımlarıyla ödüller kazanmış bu gücü mutfağınıza her girdiğinizde

Çekmece sistemleriyle

mutfakta işler rayında

Gante’nin mutfaklarında göreceğiniz birinci sınıf çekmece sistemleri, her aşamada yüksek kaliteyi hissedilebilir kılan eşsiz çalışma konforuyla sizi kendisine hayran bırakacak. Üretim aşamasında açılan dübel montaj noktaları vida gerektirmeyen entegre sistemle birleşince kilolarca yükü yıllar boyu taşıyabilecek çekmeceleri de beraberinde getiriyor. Tasarım özgürlüğü ve olağanüstü sağlamlık bir araya geldiğinde uzun süreli birliktelikler kaçınılmaz oluyor.

Menteşe sistemleriyle

dolaplar gönüllere açılıyor

Kaliteli kapakların gücü menteşelerden gelir. Gante kapaklarında kullanılan yenilikçi, işlevsel ve uzun ömürlü menteşeler en yüksek kaliteyi aynı zamanda sofistike montaj ve ayar seçenekleriyle bir araya getirir. Entegre edilmiş fren ve yenilenen dübelli menteşe sistemleri ile menteşe dünyasına yeni bir soluk getiren çözümleriyle Gante her türlü menteşe uygulamasında hayranlığınızı kazanacak. Seçtiğiniz kapak ister kalın ister ince profile sahip olsun Gante’nin kullandığı menteşeler sayesinde mutfak dolaplarınızın kapakları gönüllerinize doğru açılacak.

Katlanır kapaklarda

hayranlık uyandıran hareketler

Kalkar kapak sistemleriyle üst dolaba yüksek hareket konforu getiren Gante, ağır ve büyük kapakların dahi kolayca kalkmasını sağlayan yumuşak hareketleri mutfak dolaplarınıza kazandırıyor. Yukarı açılır kapak sistemlerimiz sayesinde mutfağınızda her zaman rahat ve başınızı sakınmak zorunda kalmadan hareket edebilir, dilerseniz dolaplarınızı kademesiz durdurma sayesinde istediğiniz her pozisyonda durdurabilirsiniz. Gante mutfaklarında kullanılan yeni hareket teknolojileri ile kulpsuz kalkar kapaklarınızı da kolay kullanılabilirsiniz

Dünyanın en iyi

kapaklarına uzanın

Dünya hangi noktadaysa orada olan Gante’nin materyal teknolojileriyle sadece beğenileriniz için değil sağlığınız için de en iyi ürünleri üretmek olmazsa olmazlarımızdan. Avrupa’nın en iyi üretim standartlarını karşılayan E1 standartlarında ahşaplarımızı üretirken kullandığımız boya ve cilalarda kurşun içermeyen bileşenlerle sağlığınız için en iyi olanları seçiyoruz. Tüm kapaklarımız ödüllü İtalyan tasarımcılar tarafından tasarlanarak Avrupa teknolojisi ile sağlamlaştırılıyor. Rengini koruyan, çizilmelere ve darbelere dayanıklı nanoteknoloji kaplama yöntemleriyle yıllara meydan okuyan sanat eserlerini mutfaklarınızın vazgeçilmezi yapıyoruz.

Tecrübeyle

birleşen modüller

Gante olarak montaj teknolojileriyle uzun yıllar dayanıklılığıyla beğenilerinizi kazanacak ürünleri üretmek için dünyanın en iyi üretim standartlarını izliyoruz. Farklı model ve ölçülerde tasarlanan dolap modüllerimiz; menteşe, ray ve bağlantı elemanları için gerekli delikleri delinmiş olarak montaj aşamasına hazırlanır. Özel kavela kullanımı ve hijyenik tutkallarla birleştirilerek preslenen modüllerimiz, sevkiyat öncesi strafor ile kaplanarak vakumlanarak sevkiyata hazırlanır. Böylece mutfağınız kurulurken milimetrik sapmaların önüne geçilir. Dünya hangi noktadaysa orada olan Gante’nin materyal teknolojileriyle sadece beğenileriniz için değil sağlığınız için de en iyi ürünleri üretmek olmazsa olmazlarımızdan. Avrupa’nın en iyi üretim standartlarını karşılayan E1 standartlarında ahşaplarımızı üretirken kullandığımız boya ve cilalarda kurşun içermeyen bileşenlerle sağlığınız için en iyi olanları seçiyoruz. Tüm kapaklarımız ödüllü İtalyan tasarımcılar tarafından tasarlanarak Avrupa teknolojisi ile sağlamlaştırılıyor. Rengini koruyan, çizilmelere ve darbelere dayanıklı nanoteknoloji kaplama yöntemleriyle yıllara meydan okuyan sanat eserlerini mutfaklarınızın vazgeçilmezi yapıyoruz.